TATRA SPORT, Zakopane - sport i turystyka, sport & tourism, organizacja imprez sportowych, sport event organisation, tłumaczenia, translations and interpreting, obozy szkoleniowe dla sportowców, training camps for athletes, szkolenia sportowe, zarządzanie i marketing sportowy, sport marketing & adminisrartion, organizacja imprez turystycznych, day trips and guiding services, fis ski jumping grand prix wisła 2010, continental cup wisła 2010, fis grand prix i puchar kontynentalny w skokach narciarskich wisła 2010

Oferty specjalne


wszystkie poziomy

lekcje, korepetycje

przygotowanie do egzaminów

możliwość tworzenia grup

faktury VAT

atrakcyjne ceny do uzgodnienia

dojazd do klienta

angielski w tyrystyce

angielski w sporcie

_________________________________

Jestem absowlentką filologii angielskiej na wydziale filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność nauczycielska.

W okresie od września 1999 do sierpnia 2001 pracowałam w VI Zespole Szkół Ogólokształcących, XII Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. W okresie tym prowadziłam również praktyki studenckie dla słuchaczy  Niepublicznego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych TWP w Krakowie, oraz kursy języka angielskiego w szkole językowej Academia w Krakowie.

W chwili obecnej moja firma proponuje lekcje oraz korepetycje na wszystkich poziomach nauczania, jak również przygotowanie do egzaminów - gimnazjalnego, matury, FCE, ACE, itp.

Firmom z sektora turystycznego czy sportowego proponujemy specjalistyczne kursy ANGIELSKI W TURYSTYCE, ANGIELSKI W SPORCIE, oparte na autorskich programach opracowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń w nauczaniu i w ww. branżach.

Obecnie prowadzimy szkolenia zawodowe "angielski w turystyce" dla Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w ramach projektu CHLEBEM I SOLĄ - podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób pracujących związanych z branżą turystyczną, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz KAPITAŁ LUDZKI - Narodowa Strategia Rozwoju.

 

Szczegółowe informacje uzyskać można kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 606-25-41-14 lub lub pisząc na adres tatrasport@tatrasport.pl

 

_______________________________

English for Tourism - language course

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.