TATRA SPORT, Zakopane - sport i turystyka, sport & tourism, organizacja imprez sportowych, sport event organisation, tłumaczenia, translations and interpreting, obozy szkoleniowe dla sportowców, training camps for athletes, szkolenia sportowe, zarządzanie i marketing sportowy, sport marketing & adminisrartion, organizacja imprez turystycznych, day trips and guiding services, fis ski jumping grand prix wisła 2010, continental cup wisła 2010, fis grand prix i puchar kontynentalny w skokach narciarskich wisła 2010

Tłumaczenia

Jestem absowlentką filologii angielskiej na wydziale filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność nauczycielska.

W okresie od września 1999 do sierpnia 2001 pracowałam w VI Zespole Szkół Ogólokształcących, XII Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. W okresie tym prowadziłam również praktyki studenckie dla słuchaczy  Niepublicznego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych TWP w Krakowie, oraz kursy języka angielskiego w szkole językowej Academia w Krakowie.

_________________________________________________

Firma TATRA SPORT oferuje usługi językowe w zakresie tłumaczeń z i na język angielski.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach związanych z turystyką i sportem.

Do naszych dotychczasowych realizacji należą min. tłumaczenia stron internetowych:

www.zakopane.pl (oficjalna strona miasta i Biura Promocji)

www.discoverzakopane.com

www.krupowki.biz

oraz

tłuamczenie raportu - wydawnictwa podsumowującego IX Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy ŚLĄSK-BESKIDY 2009.

Współpracujemy z wieloma pensjonatami, hotelami i biurami turystycznymi na terenie Zakopanego przy opracowywaniu broszur i folderów.

Współpracowaliśmy również z Polskim i Tatrzańskim Zwiąkiem Narciarskim, oraz Urzędem Miasta Zakopane (wydział turystyki i sportu) tłumacząc regulaminy sportowe oraz dokumentację międzynarodową z FIS.

____________________________________________________

W chwili obecnej oferujemy również usługi z zakresu nauczania języka angielskiego.

Oferujemy lekcje oraz korepetycje na wszystkich poziomach nauczania, przygotowanie do egzaminów - gimnazjalnego, matury, FCE, ACE, itp.

Firmom z sektora turystycznego i sportowego proponujemy specjalistyczne kursy ANGIELSKI W TURYSTYCE, ANGIELSKI W SPORCIE, oparte na autorskich programach opracowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń w nauczaniu i w ww. branżach.

Obecnie prowadzimy szkolenia zawodowe "angielski w turystyce" dla Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w ramach projektu CHLEBEM I SOLĄ - podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób pracujących związanych z branżą turystyczną, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz KAPITAŁ LUDZKI - Narodowa Strategia Rozwoju.

 

Obozy językowe dla ZSMS Zakopane

 

Duszniki Zdrój, październik 2009

Bormio, wrzesień/październik 2010

_________________________


English for Tourism - language course

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

_____________________________